DIPCOURIER SERVICE "EUROATLANTICA"

Зорi, всесвiт i я

Previous Entry Share Next Entry
Націоналісти та псевдонаціоналісти
Полярна зірка
dipcourier
Дуже хотілося б, аби пані Фаріон усвідомила й добре затямила, що її програма "бандеризація України" не має нічого спільного з українським націоналізмом і філософією та поняттям націоналізму й націонал-патріотизму загалом. Її заява про відродження якоїсь міфічної "бандерівської нації" - це не націоналізм, а бандеризм, як і свого часу був  шовінізм,  марксизм,  ленінізм, сталінізм, маоізм тощо. Пані Ірино, схаменіться й не соромте українську націю й український народ перед світом!

  • 1
100% згоден. Взагалі дуже негарна тенденція.

Один з моїх товаришів пожартував: ну все приїхали, тепер усіх бульбівців, мельниківців, козаків, унсовців будуть депортувати з України. Я знав, що у Фаріон таке буває. Але це вже занадто. Це ж не націоналізм, а бандеризм, як у свій час був шовінізм, марксизм, ленінізм, гітлеризм, сталінізм тощо. Думаю, що після таких заяв Європарламент має право на критику ВО Свобода.Тепер не те що про співпрацю з ЄС, але й з європейськими націоналістами говорити марно.

(Deleted comment)
ай, гарно ж сказали!
дякую красно.

Сприймаю ваші слова, як підтримку. Ви поділяєте мою точку зору?

звісно. інакше не перепостив би.

Невдовзі можемо до такого дожитись, якщо вчасно не осмикнути.
Дякую за репост.

Це Ви добре сказали, бо "бандерівська нація" - це, перепрошую, маразм вже.

Та що тут перепрошувати. Про це Ірині Фаріон Повинні сказати в першу чергу її соратники. Та й усі українські націоналісти, які не є членами ВО Свобода. Фаріон не має права говорити від імені всіх націоналістів України.

Вона мабуть вважає себе українською Долорес Ібаррурі.

Ні. Я думаю, що українською Жанною д'Арк.)))

Edited at 2013-01-03 03:44 pm (UTC)

а я хочу Бульбо-Боровецізацію України! жартую.

Жартуєте? А що, Тарас Бульба-Боровець, засновник УПА й Полісської Січі не заслуговує до себе поваги й сторінки про його боротьбу на благо України в підручниках історії України? А чим Мельник завинив перед нащадками України? За яким моральним праом ВО Свобода взяла на себе роль затьмарювати постать Євгена Коновальця, Романа Шухевича
(при живому його синові Юрія Шухевивича), спекулюючи на імені Бандери? У Степана Бандеи є онук. Він живе не в Україні. Надає перевагу США. Я маю за мету зустрітись з ним і запитати, що він думає про канонізацію й перетворення його діда в ідола ідеологами ВО Свобода.

іноді банан - це просто банан

ви надто в темі і бачите відтінки.
"бандерівська нація" - це не наділення рисами однієї політичної організацій 30-х років всієї нації в рамках політичної боротьби між бульбівцями, унр-івцями, гетьманцями, ундовцями тощо. Це і не боротьба між карликовими націоналістичними партіями сьогодні, це і не філософія і т.д.

для пересічного українця "бандера" - не провідник певної політичної течії, а символ свідомого українця (таким символізмом ми завдячуємо радянській владі). з чіткою самоідентифікацією, яка може включати в себе як позитивні риси (мужність, силу, стійкість), так і негативні - ненависть (може, в наших умовах ненависть не так вже і погано, аби адресатів було не надто багато).

отже, "бандерівська нація" - це сукупність людей з власною гідністю, що протистоять українофобії "окупаційного режиму" синяків.
от так може прочитати меседж пані Фаріон звичайний українець, що не заморочується всіми історично-політичними відтінками і тільки-тільки позбавився (а іноді і не до кінця) совкового світогляду.

Re: іноді банан - це просто банан

Отож "АБИ"! "аби адресатів було не надто багато)." Глоріє, ти себе вважаєш приналежною до бандерівської нації, а не української? Вважаєш що слоган "бандеризація України" це нормально в ХХІ столітті? Тоталітарних індикаторів не бачиш?

Edited at 2013-01-04 09:28 am (UTC)

Андрiй Стемпiицький : Геть полiтиканство

Ось вже й почався розбрат серед самих же ж "Бандерiвцiв"

Зі зведеним загоном «Тризуба» традиційно поїхав 1 січня в Старий Угринів…

Твердо переконався: традицію треба змінювати. Особливо зараз, коли нашу українську землю топче внутрішній окупант!

Політикани перетворили вшанування пам’яті Провідника ОУН на вшанування «самих себе і один одного» та своїх політичних сил. Не чуючи нікого, крім себе, не бачачи нічого навколо, крім партійних прапорів, які вже давно замінили синьо-жовтий стяг свободи та червоно-чорний прапор боротьби, вони шумно бігали з вінками і прапорами від мікрофона до пам’ятника, щоб встигнути сфотографуватися для своїх партійних газеток та сайтів.

І байдуже їм, що там хтось виступає – він же «не наш». А коли «свій» виступить, то можна і їхати, бо ще треба встигнути показатися біля пам’ятника в іншому місці та людям не про Провідника розповісти, не про Ідею, за яку він віддав життя, не про Національну революцію, яка обов’язково зламає хребет сьогоднішній системі, а гаряче розповідати (розумію – свіжі емоції) про «боротьбу» у Верховній зРаді та щось там гнівно обіцяти.

Гидко на душі стає від такого фарисейства, використання довіри українців та спекуляції на святій ідеї.

Вся боротьба зводиться до переливання з пустого в порожнє та до взаємовшанування… Не такою має бути націоналістична політика!

Я впевнений: не так боровся Бандера! Я переконаний: не так треба вести боротьбу сьогодні з внутрішнім окупантом. Україну виборюють не тільки і не стільки в сесійних залах біля мікрофонів… Бо головна боротьба – в громадах за душі та уми українців!

Я твердо переконаний, що в національно-визвольній боротьбі не місце облудному політиканству. Переконаний, що партійні «вождики» ніколи не стануть Вождями Нації. Переконаний, що тільки Велика Ідея поведе українців на барикади, а «великих слів велика сила» залишиться на смітнику історії.

Закликаю всіх українців:

Будь-які загальнонаціональні заходи проводити виключно під синьо-жовтими та червоно-чорними прапорами. Партійні ганчірки хай вивішують у себе в офісах і медитують на них. Геть фарисеїв та піарників!
Всі заходи проводити в один день і в один час, а не десять «святкувань» на день впродовж тижня. Це дробить Націю. Хто так робить – працює на ворога, ослаблює українців. Це повинні усвідомити всі.
Поборювати партійщину як послаблюючий фактор боротьби українців за свої права. Є одна партія – Українська Нація! Є одна програма – добро Української Нації! Є одна символіка – червоно-чорний прапор боротьби, синьо-жовтий стяг свободи та святий Володимировий Тризуб! Все інше – від лукавого.
Немає опонентів у партійній шкурі комуняк, регіоналів та інших паразитів, є вороги, з якими не дискутують. Їх поборюють!
І взагалі потрібно змінювати формат вшанувань…

Слава Українській Національній Революції!
Головний командир ВО «Тризуб» ім. С.Бандери
Андрій СТЕМПІЦЬКИЙ
http://www.banderivets.org.ua/get-politykanstvo.html

  • 1
?

Log in

No account? Create an account