EUROATLANTICUS (dipcourier) wrote,
EUROATLANTICUS
dipcourier

ВІЦЕ - СПІКЕРА КОМУНІСТА Ігора КАЛЄТНІКА У ВІДСТАВКУ !


(Яке злорадство на обличчі цього комуняки)

Друзі. Є серйозна тема для обговорення і її поширення. Усім відомо про сьогоднішній скандальний, ганебний, ниций, цинічний, варварський вчинок комуністів у Верховній раді. Ці ублюдки навіть не піднялися із своїх крісел, аби хвилиною мовчання вшанувати жертв Голодомору. Це плювок в наші душі, виклик усім українцям, виклик нашій святій пам'яті про невинно убієнних голодом мільйонів дітей, жінок, чоловіків, наших бабусь і дідів. Ось яку думку з цього приводу висловив один із наших друзів Роман МАРІЙЧАК:

"Дії комуністів прямо підпадають під Стаття 2. ЗУ «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні». Публічне заперечення Голодомору 1932–1933 років в Україні визнається наругою над пам'яттю мільйонів жертв Голодомору, приниженням гідності Українського народу і є протиправним."

Вже якась кількість моїх друзів зійшлась до думки, що цей мерзотний сьогоднішній випад комуняк є приводом для звільнення віце-спікера комуніста Ігора Калєтніка, який є перш за все представник народу, а не КПУ. Мабуть варто було б аби юристи від опозиції подумали над цим. А наше завдання -публічно це озвучити і засудити за допомогою ЗМІ. Не можна цю наругу над нашими предками простити комуністам. Ваша думка з цього приводу?


Tags: Українські політики
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments