EUROATLANTICUS (dipcourier) wrote,
EUROATLANTICUS
dipcourier

Роздуми про органiзацiю та розвиток антипутiнського, антиросiйського Руху у свiтiЯкось Секретар РНБО України Андрій Парубій висловив думку, що треба створити з широкого кола країн антипутінську, антиросійську коаліцію. Ну, сказав та й сказав. Далі слів, як і заведено cеред наших нардепів справа не зрушила. Чесно кажучи, мене реально харить коли люди наділені певною владою та повноваженнями обмежуються у своїй роботі лише фразами у своїх ФБ та Твітерах: "треба", " давно пора"... А шлях би вас трафив, нашi народні обранці. Кому ви ці поради-фрази адреcуєте? В повiтря? Так, треба створювати антипутінську, антиросiйську, антиагресорську коаліцію. Безумовно, що треба! Тільки ж не відразу на мiждержавному рiвнi, як каже Парубій, а на рiвнi громадьких органiзацiй, на рівні міжпарламентських та персональних зв'язків.

Cтворюючи такий антиiмперський клуб, чи рух,  я б розпочав iз залучення до нього в першу чергу американських "яструбів": конгресмена Джона Маккейна; архистратега Збігнєва Бжезинського; колишнього посла в РФ, автора вислову "Дика Росія" Майкла Макфола; Кондолізу Райс; Колишнього посла в Україні Стівена Пайфера, американських громадско-політичних діячів Роберта Кагана, Гарі Шмідта, Вільяма Кристола, Євгена Кагарлицького (Freedom House) тощо.

З Європейських полiтикiв до цього клубу сміло можна залучати Радослава Сікорського; автора публікації "Путінз кампф", депутата Європарламенту Чарльза Танока; з польської делегації до Європарламенту, та країн Балтії можна запрошувати майже всіх поголовно. Звісно не забути про Мікаела Саакашвілі; очільника чеченської громади в іміграції Ахмеда Закаєва... о, ледве не забув про німецького політолога Андреаса Умланда (думаю, що він не відмовиться), ну і, звісно, Валерію Новодворську та інших. Та спробувати для початку за участю вищеперелічених осіб ( список поповнюватиметься й оновлюватиметься) провести "Всесвітній антипутінський, антиросійський-антиагресорський конгрес". Вважаю, що така акція була б добрим початком у створеннi міжнародної антипутінської коаліції на рівні держав.

Ростислав ДЕМЧУК,
Агентство ЄВРОАТЛАНТИКА (АЕАС),
Самiт "G - 7",
Брюссель.


Tags: Путін, Россія
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments