?

Log in

No account? Create an account

DIPCOURIER SERVICE "EUROATLANTICA"

Зорi, всесвiт i я

Previous Entry Share Flag Next Entry
"Чорний список"? Нехай, пом'якшення санкцій щодо Росії з боку ЄС не буде!
Вовк одинак
dipcourierПро це заявила в розмові з українським політологом, Ростиславом Демчуком член Європарламенту, фігурантка "чорного списку Кремля", депутат Європарламенту Хейді Хаутала.

Для мене це не було аж такою несподіванкою. Адже ви знаєте що попередньо не була допущена в Росію моя колега Ребекка Хармс, яка їхала до Москви, аби підтримати вашу ув'язнену в Росії землячку Надію Савченко. Пані Ребекку російські прикордонники брутально розвернули назад. Подібне сталося з нашою колегою з Європарламенту Сандрою Калміетте, яка подорожувала в Росію на зустріч з представниками громадських організацій ...

Щодо мене особисто, то для мене Росія... я нею не переймаюсь. І не здивована що потрапила в російський "чорний список". Адже я понад 10 років співпрацюю з опозиційними російськими громадськими й політичними організаціями: "Меморіал", "Хельсінська група", "Голос", ну і в якійсь мірі з представниками "Парнасу" Бориса Нємцова.

Як я з ними буду й надалі спілкуватись? Хороше запитання. Я ще не знаю. Звісно що "чорний список" стає тут на перешкоді. Але я думаю що це - тимчасове явище.

Звісно, реагувати будемо. Наступного тижня у Європарламенті саме з приводу цього питання відбудеться засідання Комітету Європарламенту з міжнародної політики за участі Верховного представника ЄС у справх зовнішньої політики і безпеки Федеріки Могеріні. Буде узгоджена й виготовлена загальна реакція на цей "чорний список" і будуть схвалені плани ЄС щодо подальшого розвитку стосунків з Росією. Ми розуміємо, що поява цього "чорного списку" зроблена у кадебістській манері Володимира Путіна і спрямована на залякування європейських політиків, на розкол у парламенті, на застереження щодо невиконання Росією Мінських домовленостей тощо.

Основною причиною появи цього "чорного списку" - це наша підтримка України і засудження експансіоністської, агресивної політики Росії стосовно України. Однак пом'якшення санкцій щодо Росії з боку ЄС не буде!

Ростислав Демчук,
Groм ТV

Error running style: S2TIMEOUT: Timeout: 4, URL: dipcourier.livejournal.com/502821.html at /home/lj/src/s2/S2.pm line 531.