EUROATLANTICUS (dipcourier) wrote,
EUROATLANTICUS
dipcourier

Депутати Європарламенту вимагають від ЄС ініціювати "список Савченко" і посилити санкції проти РФІніціатором створення "списку Савченко" та максимального посилення санкцій щодо Росії виступив організатор і керівник міжфракційної групи "друзі України" у Європарламенті Петрас Ауштревічус. Список має бути подібним до вже відомого "списку Магнітського" (список причетних до смерті юриста Сергія Магнітського російських чиновників, на яких у США накладено санкції - Р.Д.).

"У Європарламенті неодноразово порушувалося питання створення "списку Надії Савченко". Я думаю, ми дійшли до тієї межі, коли мусимо щось дієве зробити. Я буду говорити з моїми колегами. Принаймні, ми знову надішлемо листа верховній представниці Євросоюзу із зовнішньої та безпекової політики Федеріці Могеріні, в якому попросимо ініціювати "список Савченко". Це може статися вже завтра", - заявив сьогодні журналістам Євродепутат Петрас Ауштревічус.

Депутати Європейського парламенту " неодноразово демонструють солідарність з Надією Савченко та негативне ставлення до російської влади, яка принижує та піддає тортурам Надію". Петрас Ауштревічус також запросив усіх людей доброї волі приєднуватися до петиції, яка закликає до звільнення Надії Савченко.

Ростислав Демчук,
Agency for Euro-Atlantic Cooperation - AEAC

Tags: Надія Савченко, Україна - ЄС
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments